Stamars
"Sveicam santehnikas pasaulē " tālr.:67520116 fakss:67840537
  LAT  ENG  RUS 

Mīkstināšanas, atdzelžošanas un kompleksa attīrīšanas iekārtas
 
   Pēc savas konstrukcijas atdzelžošanas, mīkstināšanas un kompleksa attīrīšanas sistēmas ir vienādas un sastāv no:
 
1. Korpusa (Izturīgs pret koroziju un ķīmisko reaģentu iedarbību. Iekšējā kolba ir izgatavota ar plastiskās presēšanas metodi. Ārējais parklājums ir izgatavots no stikla šķiedras, kas ir piesātināta ar epoksīdsveķiem maksimālas izturības nodrošināšanai) Pieslēgvietas – skrūvējamas vai flanču, atkarībā no vārsta vadības tipa un instalēšanas vietas. Paliktnis no stikla šķiedras un gumijas.
          Maksimālais darba spiediens 10.2 bāri
          Maksimālā darba temperatūra 49oC
 
2. Automātiskā vadības bloka (Sistēmas var būt komplektētas ar vadības vārstiem: elektromehāniskiem vai elektroniskiem kontrolieriem. Atkarībā no kontroliera tipa filtrs var sākt reģenerāciju pēc laika taimera, kubikmetru skaitītāja, vai taimera un skaitītāja vienlaicīgi (kombinētais tips))
 
3. Filtrācijas materiāliem, pildvielām (Par filtrācijas pildvielām var būt pielietojami dažādi iebērumi)
4. Papildmateriāla slāņa (Šis slānis mīkstināšanas filtros ir nepieciešams vienmērīgam ūdens izvietojumam, cirkulācijai pa visas tvertnes apjomu)
 
5. Drenāžas-sadalīšanas sistēmas (Sistēma iekļauj sevī ūdens padeves cauruli, augšējos un apakšējos sietus)
 
6. Reģenerācijas maisījuma šķīduma tvertne (Tvertnē izšķīst sāls maisījums, kurš ir nepieciešams filtrācijas materiāla reģenerācijai. Tvertnes lielumu jāizvēlas atkarībā no jonu apmaiņas sveķu daudzuma un sāls patēriņa).