Stamars
"Sveicam santehnikas pasaulē " tālr.:67520116 fakss:67840537
  LAT  ENG  RUS 
 
 
Kompleksa attīrīšanas sistēmas
 
Kompleksa attīrīšanas sistēmu priekšrocības:
Viens filtrs atdzelžošanai un mīkstināšanai aizvieto 2-3 tradicionālos aparātus.
Dzelzs, mangāna un organisko vielu augsta attīrīšanas efektivitāte.
Pieejami nedārgs un ekoloģiski drošs reģenerācijas šķidums – sāls tabletēs.
 
Ja vienlaicīgi ūdenī ir kalcija un magnija, dzelzs, mangāna, amonija un organiskie savienojumi, tas padara ūdens minerālsastāva veidošanu saistībā ar dzeramā ūdens prasībām par darbietilpīgu un dažreiz grūti izpildāmo darbu.
 
Visu apskatīto piemaisījumu noņemšana no ūdens ar vienu filtrācijas stadiju, dod iespēju attīrīt ūdeni ar viena aparāta palīdzību. Tāda tehnoloģija pozicionē sevi kā maisījumu no piecu jonuapmaiņu un sorbciju materiālu dabas vai sintētiskās izcelsmes, tie atšķirās ar filtrācijas vai sorbcijas mehānismu.
Iebēruma izgatavošanas laikā visi komponenti rūpīgi pārmaisās atbilstībā ar dotiem parametriem un dozām, bet ekspluatācijas laikā iebērumi noslaiņojās, kā rezultātā noslāņošanās kārta dod maksimāli efektīvu visu piemaisījumu noņemšanu – ūdens komplekso attīrīšanu.
 
 
Mēs piedāvājam šāda tipa kompleksa attīrīšanas iekārtas:
  Periodiskas darbības kompleksa attīrīšanas sistēmas
Šajā gadījumā filtrācijas process periodiski mainās ar reģenerācijas procesu. Tādas sistēmas ir biežāk pielietojamas privātas ūdens apgādes sistēmās, vai nelielās ražotnēs ar nelielu ūdens patēriņa apjomu diennaktī, kur nav vajadzīgs nepārtraukts darbības režīms. Filtra reģenerācijas procesa laikā ūdens tiek padots bez attīrīšanas.
Tāda sistēma sastāv no tvertnes ar filtrācijas materiālu un atsevišķi stavoša sāls tvertne.
 
  Nepartrauktas darbības kompleksa attīrīšanas sistēmas
Šajā gadījumā sistēma dod iespēju gūt attīrīto ūdeni visu diennakti, bez reģenerācijas pārtraukumiem. Lai nodrošinātu ūdens padevi bez pārtraukumiem darba režīmā atrodas tikai viens filtrs, otrais tajā laikā atrodas reģenerācijas vai miega režīmā.
Tādas sistēmas biežāk pielieto rūpniecībā. Kompleksa attīrīšanas sistēma sastāv no divām tvertnēm ar filtrācijas pildījumu un atsevišķi stavojošas sals tvertnēm.
 
  Kabineta tipa kompleksa attīrīšanas sistēmas
Šajā gadījumā tvertne ar filtrācijas materiālu un reģenerācijas šķīdumu (sāli) atrodas vienā kopejā korpusā, kurš sava laikā rodas par sals tvertni. Tādas sistēmas priekšrocība ir kompaktums. Kabineta tipa mīkstinātājiem lielāka ražība ir 2.2m3/st.