Stamars
"Sveicam santehnikas pasaulē " tālr.:67520116 fakss:67840537
  LAT  ENG  RUS 
 
  Pielietojums  
 
Kanalizācijas vārsts aizsargā no pārplūšanas telpas, kuras atrodas ēkas zemākajos stāvos. Tāda bīstamība visbiežāk rodas sanitāras kanalizācijas sistēmas, kuras ir pieslēgtas pie pilsētas kanalizācijas sistēmas un var rasties intensīvo nokrišņu, sniega vai plūdu laikā, kā arī aizsērējot kanalizācijai.
 
Pateicoties savai konstrukcijai, ar kanalizācijas vārstu var aizvietot revīziju, instalēto kanalizācijas sistēmas izejas vietā.
Pasargā vairākas ierīces vienlaikus
d50
Ar speciālo montāžas maskēšanas ligzdu
d50
Ar jaunu inovatīvu montāžas līkumu
d50
 
              
  Izvietojums
 
             
Kanalizācijas vārstu novieto horizontālos atvadlīnijās pirms izvada no ēkas vai uz savienojamā kanalizācijas zara pirms pieslēgšanas pie ārējā tīkla. Visbiežāk tiek uzstādītas revīzijas akās: apaļas, ar diametru 800 mm vai taisnstūra ar sāna garumu 800 mm.
           

 

Kanalizācijas vārsts pasargā no žurku un citu grauzēju iekļūšanas telpās caur sanitārajām vai kanalizācijas instalācijām. Pasargā arī pret nepatīkamo smaku ilgstošas ekspluatācijas pārtraukuma dēļ.
 
 
Kanalizācijas vārsts ir izgatavots no augstas kvalitātes polipropilēna, ļoti izturīga un ekoloģiski tīra materiāla. Polipropilēns ir izturīgs pret dažādu agresīvo ķīmisko vidi un karsto notekūdeņu (līdz 95oC).
     

 

 Vāks ar remonta aizbidņa sviru, kurš tiek piestiprināts ar četrām skrūvēm.

 

 Vāka blīve

 

 Aizbīdnis, kurš automātiski aizver plūsmu

 

 Korpuss no polipropilēna
 
       
  Tehniskie dati
 
 
 
Ierīces dobums ir ar gludu virsmu un atbilstoši profilēta un neļauj uzkrāties atkritumiem.
 
Blīvju izgatavošanai tiek pielietota gumija uz etilen-propilēna kaučuka bāzes.
 
Visi stiprinājuma elementi (skrūves, uzgriežņi un blīves) ir izgatavoti no nerūsoša tērauda.
 
Kanalizācijas vārsts darbojas pilnīgi automātiski un tam nav vajadzīgs ārējais barošanas avots. Operācijas, kuras ir saistītas ar ierīces ekspluatāciju ir ļoti vieglas un izpildāmas jebkuram lietotājam. Produkta kvalitāte un augstas kvalitātes materiāls, kuru pielieto ražošanas procesā, garantē efektīvu darbu un produkta ilgu darbības mūžu.
 
Kanalizācijas vārsts ir aprīkots ar remonta aizbīdņa sviru. Aizverot jūs bloķējāt ūdens plūsmu abos virzienos. Tas pasargā telpas no nepatīkamām smakām un pārplūdes kanalizācijas ilgstošas lietošanas pārtraukumu laikā.