SVARĪGA INFORMĀCIJA

SVARĪGA INFORMĀCIJA

Kā pareizi izvēlēties iekšdurvis?

Iekšdurvis spēlē svarīgu lomu ne tikai mājokļa interjera pilnveidošanā un mājīgas noskaņas radīšanā. Tās kalpo arī kā elements, ar kura palīdzību var efektīvi atdalīt dzīvojamo platību un nodrošināt skaņas un siltuma izolāciju. Kam pievērst uzmanību, izvēloties istabas durvis, lai tās ne tikai estētiski iekļauto...

Kā pareizi izvēlēties iekšdurvis?

Iekšdurvis spēlē svarīgu lomu ne tikai mājokļa interjera pilnveidošanā un mājīgas noskaņas radīšanā. Tās kalpo arī kā elements, ar kura palīdzību var efektīvi atdalīt dzīvojamo platību un nodrošināt skaņas un siltuma izolāciju. Kam pievērst uzmanību, izvēloties istabas durvis, lai tās ne tikai estētiski iekļautos interjerā, bet arī būtu praktiskas ilgtermiņā?

4 svarīgi soļi, pēc kā vadīties durvju izvēlē

    1. Durvju stils. Izvēlieties iekšdurvis, kuru vizuālais izpildījums saskanēs ar kopējo interjeru un vislabāk atspoguļos jūsu vēlmes. Ja ir grūti izlemt, kāda stila iekšdurvis būs vairāk piemērotas, pievērsiet uzmanību klasiskām minimālistiska stila durvīm, kas lielākoties lieliski iekļaujas jebkurā interjerā.

    2. Tonis. Iekšdurvis var būt gan pieskaņotas sienu, grīdas vai mēbeļu krāsai, gan tieši pretēji – kontrastēt, kas arī bieži vien kļūst par ļoti veiksmīgu dizaina risinājumu un piešķir „odziņu” kopējam interjeram.

    3. Materiāls un pārklājums. Pievērsiet lielāku uzmanību materiālam, no kā izgatavotas iekšdurvis, un durvju pārklājumam. No šiem faktoriem vislielākajā mērā atkarīgs, cik istabas durvis būs praktiskas un cik ilgi tās kalpos. Katram pārklājumam ir gan savas priekšrocības, gan trūkumi, kas rūpīgi jāizvērtē, balstoties uz jūsu individuālajām prasībām.

    4. Izmēri. Pirms durvju iegādes ir jāveic precīzi durvju ailes mērījumi, jo pat minimālas neatbilstības var novest pie tā, ka iekšdurvis nāksies mainīt. Durvju ailes pielāgošana ir laikietilpīgs, turklāt nereti –  sarežģīts process. Veicot mērījumus, jāatzīmē ailes:

                           1) minimālais platums,

                           2) minimālais garums un

                           3) maksimālais dziļums.

! Lai nekļūdītos un pasaudzētu nervus, reizēm labāk uzticēt šo darbu pieredzējušam speciālistam, kas var nodrošināt arī precīzu un kvalitatīvu durvju uzstādīšanu.

„Stamars” ir ilggadēja pieredze durvju tirdzniecībā un uzstādīšanā, un mūsu speciālisti ar prieku palīdzēs pieņemt lēmumu, sniedzot profesionālu konsultāciju par katra durvju izgatavošanas materiāla un pārklājuma īpašībām, lai jūsu īpašumā nonāktu tādas iekšdurvis, kas 100% atbildīs jūsu vēlmēm. „Stamars” istabas durvis pieejamas plašā stilu un materiālu daudzveidībā, kā arī dažādās cenu kategorijās, tāpēc šeit ikviens atradīs sev optimālāko variant.

Vairāk

SVARĪGA INFORMĀCIJA  Šajā kategorijā nav produktu