Mājaslapa atrodas testēšanas stadijā. Preču skaits un cenas var būt nekorekti atspoguļotas.

Preču katalogs

Sākums

-

Preču katalogs

Stamars piedāvā plašu un daudzveidīgu preču klāstu, kas atbilst visām mājas un dzīvokļa renovācijas un modernizācijas vajadzībām. Katrā kategorijā esam rūpīgi atlasījuši augstākās kvalitātes produktus, lai nodrošinātu Jūsu apmierinātību un ērtības.

Santehnika
Santehnikas preču klāstā ietilpst viss nepieciešamais, lai pilnībā aprīkotu Jūsu vannas istabu vai virtuvi. Piedāvājam augstas kvalitātes ūdens filtrus, filtru kārtridžus, jaucējkrānus, dušas sistēmas, vannas, tualetes un citu santehnikas aprīkojumu no vadošajiem ražotājiem.

Durvis
Durvis ir svarīgs elements katras mājas drošībai un estētiskajam izskatam. Piedāvājam plašu durvju klāstu – no stilīgām iekšdurvīm līdz modernai furnitūrai. Mūsu sortimentā ir dažādu stilu, pārklājumu un krāsu durvis, kas lieliski iekļausies jebkurā interjerā un piešķirs tam īpašu noskaņu. Visas mūsu durvis ir izgatavotas, ņemot vērā augstākos kvalitātes standartus.

Kamīni un kurtuves
Kamīni un kurtuves ne tikai nodrošina siltumu, bet arī rada mājīgu un siltu atmosfēru. Mūsu piedāvājumā ir klasiski un moderni kamīni, kā arī efektīvas kurtuves,  dūmvadi, kamīnrestes, kas derēs gan tradicionālam, gan mūsdienīgam interjeram. Katrs kamīns, kurtuve un dūmvads ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu maksimālu siltuma atdevi un vienlaikus būtu dekoratīvs elements Jūsu mājā.

Vannas istabas mēbeles
Funkcionālas un stilīgas vannas istabas mēbeles ir būtisks elements, lai izveidotu praktisku un estētiski pievilcīgu telpu. Mūsu klāstā atradīsiet dažādu dizainu un izmēru mēbeles, kas piemērotas jebkura tipa vannas istabām. Piedāvājam skapīšus, izlietnes un spoguļus, kas palīdzēs optimizēt Jūsu vannas istabas telpu un saglabāt kārtību.

Apsildāmās grīdas
Apsildāmās grīdas sistēmas nodrošina nevainojamu komfortu un patīkamu siltumu visās telpās. Piedāvājam modernas un energoefektīvas grīdas apsildes sistēmas, kas viegli uzstādāmas un ilgtspējīgas. Mūsu klāstā ir elektriskās apsildes sistēmas, kas piemērotas dažādiem apstākļiem un vajadzībām.

Termoizolācija
Efektīva cauruļu termoizolācija ir būtiska, lai nodrošinātu optimālu siltuma saglabāšanu un enerģijas patēriņa samazināšanu Jūsu mājās. Piedāvājam augstas kvalitātes termoizolācijas materiālus, kas īpaši piemēroti ūdens un apkures caurulēm.

Izpētiet mūsu preču kategorijas un atrodiet ideālos risinājumus Jūsu mājas un dzīvokļa vajadzībām. Katrs produkts mūsu sortimentā ir rūpīgi izvēlēts, lai nodrošinātu augstākos kvalitātes un funkcionālos standartus.